Green Globe

Paweł Gluba
11 Lat doświadczenia

Założycielem i właścicielem jest Paweł Gluba.

Rocznik 83', rodowity Szczecinianin. Prywatnie wielki miłośnik piękna natury, wszelkich sportów outdoorowych, oraz drzew i pielęgnacji środowiska.

Absolwent Akademii Rolniczej, dyplomowany technik kształtowania środowiska. Posiada uprawnienia operatora pilarki spalinowej i specjalisty pielęgnacji drzew. Jest certyfikowanym arborystą i chirurgiem drzew - leczy je, precyzyjnie przycina i wycina, bez użycia ciężkiego sprzętu. Kilkuletnie bogate doświadczenie w zawodzie - początkowo jako pilarz, następnie jako arborysta. Połączenie wielkiej pasji, dużego doświadczenia i szacunku do przyrody, zaowocowało założeniem w kwietniu 2013 roku firmy Green Globe.

Paweł Gluba

Założyciel i Właściciel

Nasza specjalizacja

1

Wycinka i pielęgnacja

Technika ta ma zastosowanie w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie ma możliwości użycia sprzętu ciężkiego, czyli podnośnika koszowego i wzwyżki.

Więcej
2

Frezowanie pni

Dzięki profesjonalnej frezarce do pni, jesteśmy w stanie usunąć nawet największe korzenie.

Więcej
3

Pielęgnacja zieleni

Wszelkie usługi związane z sadzeniem, prowadzeniem, pielęgnacją i leczeniem drzew i krzewów.

Więcej
4

Pozostałe usługi

Dzięki profesjonalnej frezarce do pni, jesteśmy w stanie usunąć nawet największe korzenie.

O nas

Nasza firma oferuje swoje usługi nieprzerwanie od 2013 roku. Jesteśmy zgranym zespołem, który pracujemy szybko i sprawnie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Wybierając nasze usługi masz gwarancję użycia doskonałej klasy sprzętu i doboru odpowiednich technik. Green Globe oferuje swoje doświadczenie i profesjonalizm właśnie Tobie i Twojej firmie.

Green Globe działa na terenie Szczecina i okolic, jednak jesteśmy elastyczni i otwarci na rozsądne propozycje współpracy położonej nawet dalej.

Specjalizujemy się w wycince i pielęgnacji drzew metodą dostępu linowego, inaczej zwaną metodą alpinistyczną. Ponadto oferujemy frezowanie pni, zakładanie ogrodów, sprzedaż drewna kominkowego, a także kompleksową pielęgnację zieleni w obrębie osiedli mieszkaniowych. Zajmujemy się wycinką i pielęgnacją drzew na terenie parków wpisanych do rejestru zabytków. Podejmiemy się także innych prac wysokościowych, takich jak odśnieżanie dachów czy też czyszczenie rynien.

W ciągu wielu lat praktyki zawodowej zdobyliśmy uznanie licznych klientów indywidualnych i wielu firm, a także samorządów i gmin.

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, a końcowa cena zależna jest od stopnia skomplikowania, doboru sprzętu i wielkości prac. Jednorazowe zlecenie będzie inaczej wycenione niż np. regularna pielęgnacja określonego terenu zielonego.

Paweł Gluba